YASKAWA SGDV-1R9D11A020000
YASKAWA SGDV-1R9D11A020000
YASKAWA SGDV-1R9D11A020000
YASKAWA SGDV-1R9D11A020000
YASKAWA SGDV-1R9D11A020000
YASKAWA SGDV-1R9D11A020000
YASKAWA SGDV-1R9D11A020000
About YASKAWA SGDV-1R9D11A020000
YASKAWA SGDV-1R9D11A020000
INPUT:- MAIN- 3PH 380-480V 50/60Hz 1.2A, CONT.- 24V DC 1.2A, OUTPUT:- 3PH 0-480V 0-300Hz 1.9A, 0.5KW, We(TAJ ELECTRICALS) are a well-reputed firm that  export and supply an extensive range of USED PLC  in Bhavnagar, Gujarat, India. Offered product is made by professionals incorporating the best in class raw material and most recent techniques. This product is made in compliance with industrial quality parameters, to ensure its flawless range at users end. Moreover, our provided PLC can be obtained from TAJ ELECTRICALS at nominal rates.